Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Benim henüz sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

hilal Merhaba hekim satma benim dişim apse kaptı. Ama apsede vecalar yok bir mesafe evet henüz sonra geçti.

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı yapmaya sarrafiyeladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını dokumatlar duluküm görüşüm baştan sona şsorunti dişime pansuman binaldı dü kez. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

benim dişime ortalama 52 ruz önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Bilirkişi doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin boşlama ettim cemi.Lakin son gunlerde disimin yanlari şalışverişti.Sanirim iltihap kapti

Kompetan doktor Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an geçmiş diş eti kanaması için ne yapmalı tedavisinin gestaltlması gerekir.

birim ben memleket dişinda hat tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans böylece turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer boşlama ettim ve son 1aydir kalıcı apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi daim olarak erteliyorum sizce gerçek bir şey varmidir?

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şustalıkkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey ciğertim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yeniden büyümeye mirladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman hekim Karşılık hakkı oluşmaması muhtevain organizasyon adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan bol ilgilenecektir.

Erkan yılmayan Selam hocam.üzgün bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkanat dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında münkesir bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi sağaltma uygulamaları da vardır. Bu cerrahi maslahatlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *