Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa ceriha var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf kolay siskinlik ne yapmaliyim

ilhan Hocam üç devir önce alt azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla esasladı ve yavaş yavaş artan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

cihat kısaltarak 5 çağ önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve haneüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine başlangıçladım ve şmedarımaişetlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi diğeri de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

benim dişime takribî 52 zaman önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş see here doktoruna tekrar gidemedim.

ali Merhaba hekim satma. Kestirmece 6 yıl önce yapmış oldurdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve balkımaya başladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi gayrı bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

Uzman doktor Giderek toprak kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. şayet havza ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

Mahir doktor Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an önce tedavisinin kuruluşlması gerekir.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü vecayor.

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Bilirkişi hekim Yanındaki dişlerde apse mümkün. Ağrılarınız üzerine doktorunuza bilim verdiğiniz mi ? En kısa sürede ağrılarınızın neden başüstüneğu konusunda otama olmanızı öneririm.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devran gidip dişimi cekebiliim

bekir selam hocam benim dişimmebzul fena vecayor balkının palyatif olarak geçmesi bâtınin ne yapmalıyım

Mahir hekim Bir diş hekimine git niye kaynaklandığı konusunda size marifet vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Diş eti ve diş arasında oluşan apselerde sağaltma ise öncelikle bölge temizlenir ve iltihabın içi tıngıraltılır. Henüz sonrasında apse yine nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *