Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Spesiyalist doktor Elden yemeden içmeden herkesin sorularını cevaplamaya çtuzakşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Uzman doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum fakat 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi için 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay kucakinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer ciğerinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse yakın olduğu kucakin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

Spesiyalist hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Münasebet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam hekim koca. Takribî 6 sene önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve vecamaya kelleladı diş.hekimine gittim baktı direk çekilecek dedi özge bi çaresini nanay mu acaba çektirmek istemiyorum

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara ne kabil ihtimal lakin sizde öyle bir hâl güfte konusu değil.

eşme selam hocam benim diş etimde ve dudak ciğerimde kesiksiz apse oluyor biri geçiyor ötekisi esaslıyor bunların geçmesi için ne yapabilirim?

Mütehassıs hekim Iyi öyle bir mevki nanay.. Ancak oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Muhakkak boşlama etmeyiniz.

Mahir doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim yalnız sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şmedarımaişetkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey deruntim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yine büyümeye saksıladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist doktor Burak satış bana kalırsa burada bir ilhihaplanma navigate to these guys gır konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş terapi edilmesi gerekir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini takip fail ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeniden oluşup oluşmadıklarını muayene edecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *