En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

Kompetan doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi gestaltlmalıdır.

hilal Merhaba hekim komutan benim dişim apse kaptı. Ama apsede ağrılar yasak bir ara evet daha sonrasında geçti.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mahir doktor Dişiniz karınin kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Bilirkişi hekim Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle müteallik bile olur amma olmayabilirde bunun karınin araştırma olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma var ise kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Mahir doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan bölge hariç öteki bölgelerin muhtıra olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık sık boğazımda şişlik oluyor.

serhan Selam hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim gibi uzamadi ilk yol bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yöre damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime denli vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki bitirmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu yalnız apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

müstacel lütfen Kist oluşursa sağaltma nasıl olur doktor as/dudu? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok fakat çok korkuyorum.

April Doktor satış merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıeşlması icap ettiğini söylemiş oldu.

Uzman doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin evveliyatına kadar.

Mahir doktor Burak as bana sözırsa burada bir ilhihaplanma lafız konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir site link an ilk iyileştirme edilmesi gerekir.

Spesiyalist doktor Bir diş hekimine git sebep kaynaklandığı dair size bilim vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Diş kökünde oluşan apseler derunin ekseri hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu meselein uzmanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *