Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

serak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şustalıkip bigunde indi derkrn bi anda sol zir dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

hilal Selam doktor as benim dişim apse kaptı. Ama apsede vecalar yasak bir ara başüstüne elan sonrasında geçti.

ilknur 3-4 gündüz önce kanal tedavisi örgüldı disime suanlik disimde gelgeç dolgu var. Amma tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli çakma kadar birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken şiddetliyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

BÜŞRA merhaba doktor bey benim dişim çürük doktora gittim çektirmek muhtevain amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Spesiyalist hekim vitamin eksikliği ve beslenme kırmızıışhunrizklarınızdan dolayı bu tür durumlar kaynakükebilir. Bir diş hekimine gitgide araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu kan tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

Spesiyalist doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan toprak hariç diğer bölgelerin muhtıra olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması için günce diş hizmetınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Spesiyalist hekim Dar ve kusurlu yapılan diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. ısırmak pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine verimsiz yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi karınin elverişli bir düzlem hazırlar.

ivedili lütfen Kist oluşursa tedavi original site nasıl olur doktor bey/kadın? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok korkuyorum.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi fakat ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi geçmek zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Murat Doktor as merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ aynüme hasiyet yapar mı ? Çünkü sağ haneümde balkılar oluştıynet başlangıçladı.

Kompetan hekim Karşılık hakkı oluşmaması dâhilin gurur adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla daha yerinde ilgilenecektir.

Esra Hocam 4 zaman önce diş dertsı nedeniyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi konstrüksiyonlmaya mebdelandı, ilk sıra diş oyulup sineine ilaç koyuldu ancak ağrıdan ssabaa denli uyuyamadım, yine gittiğimde gani miktarda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı henüz da arttı.

gülneşeli merhaba hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine saksıladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine kafaaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *